Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Font Size

Cpanel
Brak grafik

6 XII 2017r., czyli Mikołajki w szkole!

6 XII 2017r., czyli Mikołajki w szkole!

Nie od dziś wszystkim wiadomo, że nasi uczniowie są wyjątkowo grzeczni, więc tegoroczna wizyta Mikołaja w szkole stała się oczywistym faktem.

Już od rana szkolna społeczność była w mikołajkowym nastroju, zakładając czapki
w odpowiednim kolorze czy stosowne odświętne sweterki (ooohdeer!). Trudno było się skupić na lekcjach, tuląc miśki zamiast długopisów i starając się nie zaglądać do otrzymanej od kolegi paczki w poszukiwaniu kolejnej słodkości.

 

Nadszedł wreszcie wyczekiwany niecierpliwie moment i uczniowie mogli wyruszyć do świetlicy środowiskowej na spotkanie z Mikołajem. Nawet przedszkolaki dzielnie maszerowały, by zasiąść na widowni i obejrzeć spektakl o elfach, które wraz
z Mikołajem przygotowują się do świąt. Z zapartym tchem uczniowie obserwowali zabawne wcielenia zaczarowanego Mikołaja, zastanawiając się, czy uda się pokonać magię leniwego elfa. Na szczęście nasi uczniowie pomogli bohaterom zaśpiewać magiczną piosenkę, która przywróciła Mikołajowi jego pierwotną postać.

 Na zakończenie spotkania Mikołaj wraz ze swymi pomocnikami rozdał naszym uczniom prezenty. Ho, ho, ho! To była świetna impreza i bardzo dziękujemy Naszym Rodzicom za jej zorganizowanie i zaproszenie na nią Mikołaja.   (IŁ)

Spotkanie z Mikoajem53.jpgSpotkanie z Mikoajem41.jpgSpotkanie z Mikoajem01.jpgSpotkanie z Mikoajem08.jpgSpotkanie z Mikoajem17.jpgSpotkanie z Mikoajem35.jpgSpotkanie z Mikoajem49.jpgSpotkanie z Mikoajem40.jpg

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Galeria 6 XII 2017r., czyli Mikołajki w szkole!