Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Brak grafik

Bal karnawałowy

13 lutego, w ostatni dzień karnawału, odbył się długo oczekiwany przez wszystkich bal karnawałowy. Już od rana wszystkie przedszkolaki prezentowały kolorowe stroje. Po przedszkolu przechadzały się wróżki, księżniczki, biedronki i motylki. Można też było spotkać policjantów, strażaka, Spider- Mana, Rycerza Jedi i wiele innych bajkowych postaci. Punktualnie o 10.00 wszyscy wkroczyliśmy do pięknie przystrojonej sali balowej, w której – niespodzianka! – powitały nas starsze koleżanki ze szkoły podstawowej, które przygotowały dla nas taniec do przeboju „Échame La Culpa”. Po tych gorących rytmach my także ruszyliśmy do tańca: bawiliśmy się wspaniale przy dźwiękach samby, „Kaczuszek”, „Czekolady” i wielu innych znanych przebojów. Uformowaliśmy także bardzo dłuuugi pociąg, który „jeździł” po całym przedszkolu. I na zakończenie – wesoła zabawa
z kolorowymi balonami. Kolejny bal dopiero za rok…

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunkuJ

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole nr 5 Galeria Grupa Żabki Bal karnawałowy