Październik, miesiąc kojarzący się z różańcem, stał się inspiracją do organizacji corocznego konkursu w naszej szkole. Tym razem uczniowie mieli okazję wykazać się kreatywnością i umiejętnościami artystycznymi, tworząc rodzinne różańce z darów jesieni.

W ramach konkursu powstały niezwykłe prace, w których zastosowano różnorodne materiały, takie jak kasztany, drewniane serduszka, koraliki, makaron. Różnorodność i oryginalność projektów przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Wielki szacunek dla uczestników za ich zaangażowanie i pomysłowość w kreowaniu nie tylko pięknych, ale również symbolicznych różańców. Każdy z nich przyniósł ze sobą unikalną historię i charakter, co wzbogaciło atmosferę konkursu.

Organizatorzy konkursu mieli nie lada wyzwanie, oceniając prace, ponieważ każda z nich była niepowtarzalna i pełna serca włożonego w tworzenie. Wszyscy uczestnicy zasłużenie otrzymali oceny celujące oraz punkty z zachowania, co stanowiło wyraz uznania dla ich wysiłku i zaangażowania.

Z dumą pragniemy ogłosić, że wszystkie prace zostały wyeksponowane na wystawie szkolnej, tworząc kolorowy i inspirujący krajobraz, który dzielił się z całą społecznością szkolną. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich wyjątkową kreatywność i talent artystyczny! Niech ta inicjatywa będzie jednym z wielu momentów, które wspólnie budujemy, inspirując się nawzajem do odkrywania piękna sztuki i tworzenia niezapomnianych wspomnień.