Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Font Size

Cpanel
Brak grafik

ORGANA SZKOŁY

 

DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO NR 1

                  mgr Jolanta Matuszczyk

Nauczyciel zastępujący dyrektora szkoły podczas jego nieobecności - mgr Beata Bucka

 

GRONO PEDAGOGICZNE PRZEDSZKOLA NR 5:

mgr Justyna Wojdała - 3 latki
mgr Beata Kamionka - 6 latki
mgr Izabela Komoniewska - 3 latki

mgr Agata Bretner - 4-5 latki

mgr Joanna Kulisz - 4-5-6 latki

 

GRONO PEDAGOGICZNE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 27

 

WYCHOWAWCY I DRUDZY WYCHOWAWCY

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019:

 

Klasa I -   wychowawca - mgr Jolanta Bień

          II -   wychowawca - mgr Joanna Kulisz

Klasa II -   wychowawca - mgr Elżbieta Porc

          II -   wychowawca - mgr Justyna Pietrzyk

Klasa IV -  wychowawca - mgr Tomasz Tylec

          II -    wychowawca - mgr Ilona Łonak

Klasa Va - wychowawca - mgr Beata Wiszniewska

          II -    wychowawca - mgr Malgorzata Skrzelowska

Klasa Vb - wychowawca - mgr Beata Bucka

          II -    wychowawca - mgr Monika Bierońska

Klasa VI -  wychowawca - mgr Joanna Staroń

          II -    wychowawca - mgr Violetta Strzelecka

Klasa VII - wychowawca - mgr Olga Lipecka

          II -    wychowawca - mgr Magdalena Halapacz

Klasa VIII - wychowawca -mgr Agnieszka Czerwińska

          II -    wychowawca - mgr Jolanta Oczadły

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA :

mgr Jolanta Bień
mgr Elżbieta Porc 

 

JĘZYK POLSKI:
mgr Ilona Łonak

mgr Małgorzata Skrzelowska

HISTORIA, WOS:
mgr Olga Lipecka

JĘZYK ANGIELSKI:
mgr Joanna Staroń

mgr Joanna Młotkowska

JĘZYK NIEMIECKI:
mgr Joanna Kulisz

MATEMATYKA:
mgr inż.Jolanta Oczadły

mgr Violetta Strzelecka

PRZYRODA:
mgr Beata Bucka

BIOLOGIA, GEOGRAFIA:
mgr Beata Bucka

FIZYKA:
mgr Violetta Strzelecka

CHEMIA:
mgr Maria Kloc - Baradziej

PLASTYKA:
mgr Agnieszka Czerwińska

MUZYKA:
mgr Justyna Wojdała

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE:
mgr Beata Wiszniewska

INFORMATYKA:
mgr Beata Wiszniewska

ZAJĘCIA TECHNICZNE, TECHNIKA:
mgr Beata Wiszniewska

WYCHOWANIE FIZYCZNE:
mgr Jolanta Matuszczyk
mgr Tomasz Tylec

RELIGIA:
ks. mgr Bronisław Waksmundzki
mgr Beata Wiszniewska

DORADZTWO ZAWODOWE:

mgr Monika Bierońska

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:

mgr Iwona Deja

BIBLIOTEKA:
mgr Małgorzata Skrzelowska

ŚWIETLICA:
mgr Agnieszka Czerwińska
mgr Beata Wiszniewska
mgr Beata Bucka
mgr Tomasz Tylec

mgr Violetta Strzelecka

mgr Olga Lipecka

mgr Justyna Pietrzyk

 

SPECJALIŚCI:

PEDAGOG:
mgr Monika Muniowska

 

TERAPIA PEDAGOGICZNA:
mgr Agnieszka Czerwińska

LOGOPEDA:
mgr Justyna Pietrzyk

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY:
mgr Monika Bierońska

mgr Magdalena Halapacz

RADA RODZICÓW:
Przewodnicząca – Weronika Dworak - Paluch
Zastępca przew. -  Anna Myślakowska - Rejzerewicz                                                                       
Skarbnik - Stanisław Musiał 
Sekretarz - Karina Rogala

SAMORZĄD SZKOLNY:
Przewodnicząca - Hanna Staroń
Zastępca   - Mateusz Kozioł
Skarbnik    - Monika Dziekońska

OPIEKUNOWIE SAMORZĄDU SZKOLNEGO:

mgr Ilona Łonak

mgr Tomasz Tylec

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Szkoła Organa szkoły