Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Font Size

Cpanel
Brak grafik

WSPIERANIE UCZNIA

 

Pedagog

Pedagog szkolny - mgr Justyna Pietrzyk

Godziny pracy w roku szkolnym 2017/2018              

                                            PONIEDZIAŁEK                       10:00 – 12:00

                                            WTOREK                                 10:00 – 12:00

                                            ŚRODA                                    10:00 - 12.00

                                            CZWARTEK                             10:00 – 13:00

                                            PIĄTEK                                        10.00 - 12.00

 

                                  

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

Środa 17:00 – 18:00

 

 PLAN PRACY PEDAGOGA SZKOLNEGO

pobierz

 

Logopeda

Logopeda - mgr Justyna Pietrzyk

 

Terapia Pedagogiczna

Terapeuta – mgr Agnieszka Czerwińska

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

DLA UCZNIÓW MAJĄCYCH TRUDNOŚCI W NAUCE

rok szkolny 2017/2018

PONIEDZIAŁEK

l.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas zajęć

 

1.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z historii.

Olga Lipecka

715- 755

2.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. .IV b


Ilona Łonak

1250 - 1335

3.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. V. (co 2 tygodnie).

Ilona Łonak


1335 - 1420

4.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka angielskiego kl. IV a, b.

Joanna Staroń

1335 - 1420

5.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego kl. VI i VII.

Ilona Łonak

1425 - 1510

WTOREK

l.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas zajęć

1.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z edukacji wczesnoszkolnej kl. III

Jolanta Bień

1150 – 1235

       

 

ŚRODA

l.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas zajęć

 

1.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze kl. II.

 

 

 

1150 - 1235

 

CZWARTEK

l.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas zajęć

1.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki.

Jolanta Oczadły

700– 730

     

 

 

 

 

Rozwijanie zainteresowań

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA UCZNIÓW

rok szkolny 2016/2017

l.p.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Czas zajęć

WTOREK

 

1.

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – kółko teatralne.

 

Agata Bretner

 

1150 - 1235

2.

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze LOP.

 

 

1150 - 1235

3.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – grupa rytmiczno- ruchowa.

 

Monika Muniowska

1425– 1510

4.

Zajęcia rozwijające zainteresowania czytelnicze kl. I-III.

Małgorzata Skrzelowska

1335 – 1435

ŚRODA

1.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczne kl.IV-VI

Jolanta Oczadły

1330 - 1415

2.

Zajęcia rozwijające zainteresowania – Kawiarenka Europejska.

Agnieszka Czerwińska

Joanna Kulisz

1630 – 1900

raz w miesiącu

3.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło szachowe.

Tomasz Tylec

1425– 1510

CZWARTEK

1.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – zajęcia plastyczne.

 

 

1245 – 1415

co 2 tygodnie

 

2.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło plastyczne.

Agnieszka

Czerwińska

1630 – 1800

2 razy w miesiącu

 

3.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia – koło informatyczno-fotograficzne.

Beata Wiszniewska

1425 – 1510

 

PIĄTEK

1.

Zajęcia rozwijające zainteresowania – koło liturgiczne.

Bronisław

Waksmundzki

1600 – 1700

 

 

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Szkoła Wspieranie ucznia