Samorząd Uczniowski naszej szkoły w dniu 1 grudnia zorganizował serię wyjątkowych wydarzeń, aby wspomóc potrzebujące rodziny poprzez uczestnictwo w akcji charytatywnej na rzecz Szlachetnej Paczki. Jednym z najbardziej udanych przedsięwzięć było serwowanie aromatycznych babeczek na specjalnym kiermaszu. Rodzice upiekli różnorodne babeczki, starając się, aby każda była małym dziełem sztuki kulinarnej. W dniu akcji rozstawiono kolorowe stoisko, na którym prezentowane były nasze pyszne wypieki. Każdy, kto chciał wesprzeć Szlachetną Paczkę, mógł nabyć nie tylko wyjątkowe smakołyki, ale także doświadczyć atmosfery wspólnej troski o innych. Korzystając z przerw międzylekcyjnych, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły tłumnie odwiedzali kiermasz. Atmosfera była pełna radości, uśmiechów i życzliwości, a wszyscy wspólnie czuliśmy, że uczestnictwo w akcji charytatywnej to wyjątkowy sposób na sprawienie radości innym.