Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wydarzeniami z życia świetlicy.

W grudniu zimowo - świąteczne  klimaty zagościły w naszej świetlicy. Pojawiły się dekoracje okien w postaci śnieżynek, bałwanków, Mikołajów i reniferów. Wszyscy bardzo ochoczo wykonywali w tym okresie ozdoby świąteczne, kartki dla Seniora, malowali bombki, rozwiązywali świąteczne łamigłówki, krzyżówki, wykreślanki, ćwiczyli śpiew kolęd i pastorałek. W świetlicy pojawiło się też świąteczne drzewko, które rozbłysło  kolorowymi światełkami, wprawiając nas w iście świąteczny nastrój.

 

Listopad to szczególny miesiąc w naszej tradycji - miesiąc zadumy, skupienia oraz miesiąc pamięci narodowej. Świetliczaki chętnie włączały się w obchody listopadowych świąt oraz aktywnie uczestniczyły w zajęciach. 

 

Miesiąc październik również owocnie i pracowicie upłynął naszym milusińskim świetliczakom :)

 

Wrzesień w ŚWIETLICY upłynął nam pod znakiem różnych aktywności :)

14 czerwca w świetlicy szkolnej z inicjatywy ucz. kl. III Marcela Hryniewieckiego odbył się Szkolny Turniej Szachowy.
W szachowych potyczkach wzięli udział uczniowie z całej szkoły – od klasy I do VIII.
Nagrody ufundował tata Marcela Pan Marek Hryniewiecki, który wraz z synem i wychowawcą świetlicy szkolnej
Panią Agnieszką Czerwińską czuwali nad sprawnym przebiegiem turnieju.

Wyłoniono zwycięzców turnieju:

 I miejsce – Błażej Dulewski ucz. kl. VIIIa

II miejsce – Szymon Skrzelowski ucz. kl. VIIIb

III miejsce – Szymon Porębski ucz. kl. III

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki oraz piękne dyplomy za udział w turnieju, które wręczyła Pani dyrektor Jolanta Matuszczyk gratulując wszystkim bardzo serdecznie. Po wręczeniu nagród przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie.