HUBERT FLAK - uczeń klasy VII zajął II miejsce w konkursie Walentynki dalekie od popkulturyzorganizowanym przez II LO im. St. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej. Hubert wziął udział w uroczystej Gali Konkursowej, w czasie której odebrał dyplom i nagrodę. GRATULUJEMY!!!

Opiekunem pracy była pani Agnieszka Czerwińska.

Uczniowie klas I -III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym” Puchacz Piotr” organizowanym przez SN Math Riders.

14 marca 2024 r. chętni uczniowie naszej szkoły z kl. I – 10 ucz. , z kl. II – 5 ucz. i z kl. 3 – 1 ucz.  wzięli udział w I etapie konkursu, którego celem było odkrywanie matematycznych talentów oraz kształtowanie umiejętności logicznego myślenia. 15 kwietnia 2024 r. ogłoszono wyniki i  wśród uczestników : Jan Bąbski i Maria Nowakowska z kl. I  z wynikiem 99 % oraz Tymoteusz Kędziora z kl. III z wynikiem 83 % zakwalifikowali się do II etapu konkursu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a laureatom życzymy sukcesów w dalszych etapach.

Poznaliśmy właśnie zwycięzców Szkolnego Konkursu Fotograficznego pod tytułem "Powiew wiosny". W konkursie wzięło udział czternastu uczniów z naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłym talentem, pomysłowością i precyzją w uchwyceniu tematu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie a zwycięzcom GRATULUJEMY:)

Wyniki KONKURSU:

I miejsce - Julia Boczkowska kl. II

Antonina Boczkowska kl. IV

II miejsce - Jakub Ranik kl. III

III miejsce - Alan Szylin kl. I

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, które ufundowała Rada Rodziców ZSP nr 1 w Dąbrowie Górniczej, za co serdecznie DZIĘKUJEMY.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach plastycznych pt. "Mój Pałac marzeń" oraz "Mój wymarzony lizak" do których przygotowywali się pod kierunkiem Pani Agnieszki Czerwińskiej. Wszyscy uczestnicy tych dwóch konkursów otrzymali od organizatora dyplomy za udział w konkursach  wraz z biletami wstępu do Historycznego Parku Rozrywki w Gorlicach oraz Muzeum Lizaka w Jaśle.

Udział w konkursach wzięli uczniowie: Maria Nowak, Maria Nowakowska, Bianka Wiatr, Jaśmina Wróblewska, Karol Hulbój, Kacper Surmacki, Olivier Chrobot, Nikola Wójcik, Jagna Wróblewska, Judyta Bagińska, Maja Nowakowska, Izabela Trybulec, Natalia  Jędrusik, Nadia Pieklak, Nikola Olesińska.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO PODEJMOWANIA KOLEJNYCH TWÓRCZYCH WYZWAŃ:):):)