Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach plastycznych pt. "Mój Pałac marzeń" oraz "Mój wymarzony lizak" do których przygotowywali się pod kierunkiem Pani Agnieszki Czerwińskiej. Wszyscy uczestnicy tych dwóch konkursów otrzymali od organizatora dyplomy za udział w konkursach  wraz z biletami wstępu do Historycznego Parku Rozrywki w Gorlicach oraz Muzeum Lizaka w Jaśle.

Udział w konkursach wzięli uczniowie: Maria Nowak, Maria Nowakowska, Bianka Wiatr, Jaśmina Wróblewska, Karol Hulbój, Kacper Surmacki, Olivier Chrobot, Nikola Wójcik, Jagna Wróblewska, Judyta Bagińska, Maja Nowakowska, Izabela Trybulec, Natalia  Jędrusik, Nadia Pieklak, Nikola Olesińska.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO PODEJMOWANIA KOLEJNYCH TWÓRCZYCH WYZWAŃ:):):)

W dniu 13 marca reprezentacja tenisistów z naszej szkoły wzięła udział w Igrzyskach Dzieci Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w tenisie stołowym. Skład drużyny tworzyli Szymon Porębski, Roman Solecki, Marcel Hryniewiecki oraz Jakub Kopecki. Po zaciętej walce nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce, co jest wyjątkowym osiągnięciem. Serdecznie gratulujemy im tego sukcesu i życzymy powodzenia na następnym szczeblu turnieju. Mamy nadzieję, że będą kontynuować swoją dobrą passę i osiągną kolejne sukcesy. Jesteśmy dumni z naszych tenisistów i cieszymy się z ich osiągnięć.

26 lutego w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III. Konkurs odbył się pod tytułem "Zima w poezji dziecięcej". Uczestników konkursu było bardzo wielu, a poziom bardzo wyrównany. Jury podjęło jednak decyzję i ogłosiło wyniki.

I miejsce - Nadia Włodarczyk, Maria Wójcik

II miejsce - Maria Nowakowska

III miejsce - Natalia Łonak - Wydmańska

Wyróżnienie - Gabriela Guzy, Bianka Wiatr

Tegoroczne walentynki przypadły w środę tuż po feriach, więc mieliśmy niewiele czasu, aby przygotować sympatyczne liściki i wrzucić je do specjalnej skrzyneczki w bibliotece.
W środę świętowaliśmy szkolny dzień sympatycznych relacji. Poczta walentynkowa funkcjonowała bez zastrzeżeń - członkowie samorządu dostarczyli walentynki wszystkim adresatom. Na gazetce tematycznej zostały umieszczone aforyzmy i przysłowia o miłości, a także przykładowe pytania gramatyczno – literackie nawiązujące do sercowej tematyki.
Gazetka stanowiła źródło inspiracji dla uczestników konkursu walentynkowego, który polegał na wypełnieniu karty pracy zawierającej zadania podobne do tych z gazetki. Uczniowie podczas kilku przerw rozwiązywali quiz, dbając o precyzję i poprawność wykonania zadania.

Oto laureatki:

I miejsce - Marcelina Oleksy i Natalia Jędrusik (nagrody książkowe)
II miejsce - Amelia Dworak, Nadia Pieklak i Oliwia Gęborska
III miejsce - Antonina Maciuk, Agata Kukuła i Zofia Nowakowska

Wszyscy uczestnicy otrzymali walentynkowe serduszka oraz punkty dodatnie - serdecznie gratulujemy!

Wychowawcy świetlicy z przyjemnością informują, że świetlicowy konkurs plastyczny na projekt ”Kartki świątecznej” został rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z naszej szkoły. Komisja miała nie lada wyzwanie z wyborem najciekawszej pracy. Wszystkie prace były bardzo oryginalne, nieszablonowe, wykonane  bardzo  starannie.
Ostatecznie wyłoniono 3 laureatów oraz przyznano 2 wyróżnienia:

I miejsce – Gabriel Liszka kl. V

II miejsce – Agata Kukuła kl. VI

III miejsce – Maria Nowak kl.I

Wyróżnienia: Zuzanna i Szymon Porębscy kl. V

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do  udziału w kolejnych konkursach.
Wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz drobnymi nagrodami.