Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wydarzeniami z życia szkoły.

17 grudnia odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany we współpracy Rady Rodziców, nauczycieli, uczniów ZSP nr 1. Kiermasz poprzedziły zorganizowane 16 grudnia warsztaty, w trakcie których powstały przepiękne ozdoby, stroiki i dekoracje świąteczne. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Każdy z uczestników Jasełkowego spotkania wyszedł ze szkoły z „upolowaną”  przez siebie świąteczną ozdobą, którą przystroi dom w nadchodzące święta. Kiermasz miał swoją kontynuację w niedzielę 19 grudnia przed kościołem Trójcy Przenajświętszej w Błędowie.

Harcerze z naszej szkoły z 10 DDH Zwiad przekazali społeczności szkolnej i całej parafii Betlejemskie Światełko Pokoju - symbol pokoju, zrozumienia i pojednania.

Drodzy Rodzice!

W imieniu Dzieci, Dyrekcji, Grona Pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 27 w  Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1
w Dąbrowie Górniczej gorąco ZAPRASZAMY na spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Miło nam będzie gościć Państwa w murach naszej szkoły, w dn. 17.12.2021r. (tj. piątek) o godz. 16.00

W czasie spotkania odbędzie się Kiermasz Świąteczny !!!