Zapraszamy do zapoznania się z artykułami związanymi z naszą szkołą i przedszkolem.

W ramach projektu "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie", w klasach VIII odbyła się projekcja filmu "Przemówienie Wojciecha Jaruzelskiego - Wprowadzenie stanu wojennego w Polsce".

Nasza szkoła bierze udział w projekcie

Głównym celem projektu jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego przeżywania 40. rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Na sali gimnastycznej o godz.9.00 spotkały się klasy 1 – 4,
a o 10.30 klasy 5 – 8. Trzecioklasiści przygotowali krótki program artystyczny, który zawierał wspomnienia z wakacji,
wspomnienie wybuchu II wojny światowej oraz powitanie pierwszoklasistów.
Po spotkaniu z Panią Dyrektor wszyscy udali się z wychowawcami do swoich klas. Pełni optymizmu ruszamy po nowe doświadczenia.