Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Font Size

Cpanel
Brak grafik

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

            19 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość ta miała bardzo odświętny charakter. Wszyscy w doskonałych humorach zgromadzili się na szkolnym korytarzu w odświętnych, galowych strojach. Na wstępie pani dyrektor Jolanta Matuszczyk przywitała bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych.

 

Szczególnie ciepło zwróciła się do uczniów, którzy ciężko i wytrwale pracowali przez cały rok szkolny. Następnie pani dyrektor wręczyła uczniom wraz z wychowawcami poszczególnych klas świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Rozdane zostały również nagrody i dyplomy z konkursów oraz książki dla prymusów poszczególnych klas ufundowane przez Radną Sejmiku Województwa Śląskiego panią Katarzynę Stachowicz. Na koniec części oficjalnej dłuższą uwagę poświęcono absolwentom naszej szkoły, którzy po raz ostatni stanęli z nami ramię w ramię na szkolnym korytarzu. Uczniowie klasy VIII oprócz świadectw i nagród książkowych otrzymali też pamiątkowe tarcze, dyplomy absolwenta SP27 oraz pamiątkowe pióra ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzicom wręczono listy gratulacyjne za wysokie osiągnięcia i wzorowe zachowanie ich pociech a także podziękowania za wszelką pomoc i prace na rzecz szkoły.

            Po części oficjalnej przyszła kolej na część artystyczną na którą składały się życzenia w formie muzycznej. Zaprezentowano utwór Lady Gagi i Bradleya Coopera Shallow  w wykonaniu  uczniów klasy VIII, VII, VI i V. Uczniowie klasy VIII wykonali też piosenkę  Czerwonych Gitar To już jest koniec. Występ zakończyliśmy salwą konfetti  która poszybowała w kierunku publiczności niczym tęczowy deszcz. Publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.  

Dopełnieniem uroczystości stała się prezentacja multimedialna przygotowana przez panią Agnieszkę Czerwińską wychowawcę klasy VIII, która postanowiła zabrać swoich wychowanków w  Podróż w czasie 2019-2011 - i pokazała jaką metamorfozę przeszedł każdy z uczniów od pierwszych dni spędzonych w szkole do dnia dzisiejszego. Te wspomnienia wywołały różne uczucia na ich twarzach od radosnego śmiechu aż po łzy.

Uroczystość zakończyła Pani dyrektor, która złożyła wszystkim najpiękniejsze życzenia wspaniałych, słonecznych i przede wszystkim BEZPIECZNYCH WAKACJI.

zr2.jpgzr5.jpgzr4.jpgzr3.jpgzr7.jpgzr9.jpgzr.jpgzr8.jpgzr6.jpg

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Galeria Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019