Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Brak grafik

Dekorowanie bombek choinkowych

 

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dekorowania bombek choinkowych. Podczas warsztatów, w ciepłej, przedświątecznej atmosferze pod okiem doświadczonych dekoratorek z Fabryki Bombek zdobiliśmy szklane bombki choinkowe. Były to niezwykłe zajęcia rozwijające naszą wyobraźnię i kreatywność
a przy tym dostarczyły nam wiele uśmiechu, radości i satysfakcji. Mieliśmy okazję poznać kulisy tworzenia bombek i ich zdobienia.  Własnoręcznie zdobione bombki mogliśmy zabrać do domu, aby pochwalić się efektem swojej pracy. Ozdobią one nasze świąteczne drzewka, przez co święta Bożego Narodzenia będą bardziej magiczne.

dekorowanie bombek 4.jpgdekorowanie bombek 3.jpgdekorowanie bombek 2.jpgdekorowanie bombek 1.jpg

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Przedszkole nr 5 Galeria Grupa Żabki Dekorowanie bombek choinkowych