Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Font Size

Cpanel
Brak grafik

Pożegnanie klasy 8

Uczymy się nie dla szkoły,

ale dla życia.”

Seneka Młodszy

Drodzy Absolwenci !

 

Dziś świętujecie zakończenie Szkoły Podstawowej, w formie jakże innej od tych które pamiętacie, gdyż wypadło ono w czasie pandemii. Wręczane Wam, świadectwa, nagrody i wyróżnienia są podsumowaniem Waszej ciężkiej pracy.

 

Już jutro zaczynacie wakacje. Przez dwa miesiące będziecie odpoczywać. Życzymy Wam, aby czas wakacji był czasem radosnego odpoczynku, pełnego pozytywnych wrażeń oraz nabierania sił do zdobywania nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności od września w wymarzonych przez Was szkołach. 

 

8kl8.jpg8kl6.jpg8kl7.jpg8kl.jpg8kl1.jpeg

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Szkoła Aktualności Pożegnanie klasy 8