W dniu 25 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXV edycji Regionalnego Konkursu Geologicznego "Na krańcach Ziemi". Z dumą informujemy, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy i zdobyli wysokie lokaty. Uczennica klasy VI, Oliwia Gęborska, zajęła II miejsce w konkursie. Gratulujemy Oliwii tego wspaniałego osiągnięcia oraz ciężkiej pracy, jaką włożyła w przygotowania do konkursu. Również uczeń klasy V, Fabian Dulewski, został wyróżniony podczas konkursu. Jego zaangażowanie i zainteresowanie tematyką geologiczną zapewniły mu specjalne wyróżnienie. Jest to zasłużony sukces, za który serdecznie gratulujemy Fabianowi.

Obecność naszych uczniów na podium konkursu potwierdza wysoki poziom edukacji geologicznej w naszej szkole oraz zaangażowanie nauczycieli w rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i przekonani, że ich sukcesy będą inspiracją dla innych.

Opiekun konkursu: Beata Bucka