Konkurs fotograficzny

„KOCIA NATURA” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

„Szare, bure i pstrokate, wszystkie koty za pan brat,

mają drogi swe i płoty po prostu koci świat...”
Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny na uchwycenie w obiektywie KOCIEJ NATURY został rozstrzygnięty. Jury konkursu przyznało, że miało niezwykle trudne zadanie wyłonienia laureatów, ponieważ zaskoczyła nas bardzo pozytywnie, ogromna ilość prac. Na konkurs wpłynęły 62 fotografie Waszych wspaniałych pupili. Wszystkie kocie piękności prezentowały się doskonale, w różnych „kocich sytuacjach”: polowania, pozowania, zabaw i relaksu – tych ujęć było najwięcej J

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, liczymy na to, że konkurs na stałe wpisze się w harmonogram wydarzeń szkolnych i że w kolejnych jego edycjach będzie przybywało nam miłośników kocich piękności.

Zanim poznacie laureatów, pragniemy Was poinformować, że uczniowie klas I-IV odebrali już dyplomy i nagrody w szkole, natomiast na laureatów kl. VI – VIII nagrody czekają w szkole, a na ich odbiór przyjdzie nam jeszcze poczekać, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną.

kl.I - IV

I miejsce – Nadia Pieklak

II miejsce – Nikola Wójcik

III miejsce – Oliwia Gęborska

Wyróżnienia: Jan Skrzelowski, Adam Skrzekowski, Tymoteusz Maciuk

Kl. VI-VIII

I – miejsce – Paula Stajno

II – miejsce – Kacper Nowakowski

III – miejsce – Tytus Zalewski

Wyróżnienia: Kamil Zimniak, Alicja Skrzelowska, Wiktor Łonak

G R A T U L U J E M Y ! ! !

FOTO GALERIA