Odsłony: 77

Dnia 20 listopada uczniowie klasy VI wyruszyli na niezapomnianą wycieczkę do Skate Roomu, w nagrodę za klasową wygraną w konkursie "Rowerowy Maj". To było wyjątkowe połączenie nauki, zabawy i emocjonujących przygód! Po przyjeździe na miejsce, instruktorzy Skate Roomu przywitali nas ciepło i przeprowadzili krótki trening z zasad bezpiecznej jazdy na deskorolce. Dzieci miały okazję nauczyć się podstawowych technik, równowagi i manewrów. Po udanym treningu wszyscy udaliśmy się na tor przeszkód, gdzie czekały na nas różnorodne przeszkody do pokonania. To była doskonała okazja do testowania nowo zdobytych umiejętności i rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Wycieczka do Skate Roomu była nie tylko okazją do nauki nowych umiejętności, ale również świetnym sposobem na integrację i wspólną zabawę.