Odsłony: 189

Dnia 17 czerwca klasa III miała okazję uczestniczyć w niezwykłym pokazie płazów i gadów „Walabia – żywa edukacja”. Na początku pokazu została przedstawiona informacja na temat każdego ze zwierząt, wraz z opisem ich siedlisk, pożywienia oraz ciekawostkami z ich życia. Dzieci miały okazję zobaczyć różne gatunki gadów i płazów, takie jak węże, jaszczurki czy żółwia. Mogły dotknąć ich, zobaczyć je z bliska oraz dowiedzieć się o ich zachowaniu w naturze. Prowadzący pokaz zwracał uwagę na konieczność szacunku i dbałości o środowisko naturalne, w którym żyją prezentowane zwierzęta. Dzieci miały okazję zadawać pytania i dowiedzieć się więcej na temat egzotycznych gości. Pokaz był nie tylko edukacyjny, ale także bardzo interesujący i urozmaicony. Dzieci były zachwycone możliwością bezpośredniego kontaktu z takimi nietypowymi zwierzętami. Był to z pewnością niezapomniany dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy III.