Odsłony: 1105

Chyba każdy z nas lubi powracać  do krainy dzieciństwa i bajek, które czytali dla nas nasi najbliżsi. W bajkach tych poznawaliśmy bohaterów – bajkowe postaci, które pamiętamy do dziś. Teraz krainę bajek poznają najmłodsi, którzy także mają już swoich ulubionych bohaterów. Mogli nam o nich opowiedzieć w przedszkolu - 8 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu dzieci obejrzały teatrzyk kukiełkowy o Jasiu i Małgosi, którzy zawędrowali do domku Baby Jagi i koniecznie chcieli spróbować słodkich pierniczków. Spotkali tam czarownicę, która wcale nie okazała się zła  i chętnie rozmawiała z dziećmi. 

Po przedstawieniu przedszkolaki mogły sfotografować się w bajkowym domku. Było także mnóstwo zagadek i konkursów związanych z ulubionymi bajkowymi postaciami. Ten dzień  okazał się cały bajkowy i kolorowy.