DZIEŃ DZIECKA

W słoneczne, wtorkowe przedpołudnie, dzieci z naszego przedszkola radośnie obchodziły swoje święto - czyli Dzień Dziecka. Spotkanie rozpoczęło się od zabaw muzyczno - ruchowych prowadzonych kolejno przez nasze panie w każdej grupie. Dzieci z uśmiechami na buziach uczestniczyły w zawodach sportowych, których główna atrakcją był tor przeszkód. Tego dnia nie mogło zabraknąć wesołych i beztroskich zabaw na placu zabaw, gdzie dla dzieci przygotowane zostały różne atrakcje: malowanie farbami na folii, malowanie kolorowych rysunków na buzi i rączkach, gry i zabawy sprawnościowe a także przybory sportowe. Każde dziecko, wedle swojego uznania i zainteresowania, mogło skorzystać z tego, co mu się spodobało. Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, każdy przedszkolak zabrał do domu prezent, aby cieszyć się nim w domu.