Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym dniu dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Były tańce z balonami, malowanie twarzy oraz ciekawe prace plastyczne. Przedszkolaki miały przygotowany w salach pyszny poczęstunek - na stołach pojawił się okazjonalny tort.

Radość, śmiech i głośny doping świadczyły o wspaniałej zabawie. Zwieńczeniem radosnej zabawy były odwiedziny pani Dyrektor, która każdej grupie przyszła życzyć miłego świętowania. Dzieci otrzymały dyplomy i odznaki.