18 listopada tuż po godzinie 18.00 mury naszej szkoły przekroczyli uczniowie w asyście swoich babć, dziadków i sąsiadek. Przybyli oni na warsztaty informatyczne do naszej nowej, wspaniale wyposażonej, szkolnej pracowni komputerowej.
Seniorzy z rozrzewnieniem wspominali początki szkoły w Błędowie i warunki do nauki, które zapamiętali ze swoich szkolnych lat.
Ucieszył ich fakt, że ich wnukowie mają tak wspaniałą pracownię i mogą się w niej rozwijać. Była to dla nich wspaniała przygoda,
lekcja – trochę jak podróż w czasie. Seniorzy pod okiem swoich „nauczycieli” w których rolę wcieliła się młodzież,
zaprojektowali kartkę świąteczną w programie komputerowym Paint.

Wszyscy doskonale się przy tym bawili. Był to bardzo owocnie spędzony czas, który upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Na kolejne warsztaty zapraszamy już 9 grudnia.