Odsłony: 1110

Egzotyczne tańce, pokazy iście piekielnej mody, przemarsze czarownic, zjaw i duchów a także szereg konkursów z nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców to tylko nieliczne z atrakcji dyskoteki Halloweenowej, która w ubiegły piątek odbyła się w naszej szkole. Atmosferę tego wieczoru dopełniły halloweenowe dekoracje dyń, pajęczyn, duchów, które wykonali we współpracy uczniowie klas 6 i 8. Dyskotekę prowadzili uczniowie z klasy 8.  Na parkiecie zaroiło się od wielbicieli tańca, którzy chętnie poddawali się wygibasom zaproponowanym przez uczennice kl.8. Na głodnych i spragnionych uczestników zabawy czekały przekąski i łakocie przygotowane przez rodziców. Wszystkim zebranym przyświecał jeden cel: DOBRA ZABAWA. Cel ten został osiągnięty. Zresztą zobaczcie sami. 

 

Nad bezpieczeństwem zgromadzonych czuwały nauczycielki z naszej szkoły.