Odsłony: 768

Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej szkole tradycyjnie odbyły się na sportowo. Na sali gimnastycznej przywitała nas Pani Dyrektor, złożyła nam serdeczne życzenia i wraz panem Pawłem przedstawiła harmonogram dzisiejszych zajęć. Energetyczny występ szkolnej grupy tanecznej „Inspiracja” wprawił nas w radosny nastrój, a następnie wszyscy wspólnie odtańczyliśmy „Jerusalema dance”.

Świetnie się bawiliśmy podczas rozmaitych aktywności sportowych. Były tory przeszkód, zawody zręcznościowe, turniej szachowy, tenisa stołowego, planszówki w bibliotece, a nawet przeciąganie liny. Podczas turnieju koszykówki kl. IV - VIII zdzieraliśmy gardła, kibicując zażartej rywalizacji klas. Okazało się, że po zaciętej walce z kl. VI zwyciężyli czwartacy i zostali szkolnymi mistrzami kosza.

Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął pod znakiem beztroskiej zabawy. Dziękujemy Rodzicom za miłe klasowe prezenty i czekamy na kolejne atrakcje za rok!

 

Zdjęcia wykonano przy użyciu sprzętu pozyskanego w ramach programu #Laboratoria Przyszłości.