Dnia 12.06 w poniedziałek uczniowie klasy 2 wybrali się na długo oczekiwaną, całodzienną wycieczkę do Dream Park w Ochabach. Na początek zakosztowali uciech w olbrzymich i kolorowych dmuchanych wysp ze zjeżdżalniami, ściankami do wspinania i poduchami do skakania. Później  z dziecięcą ciekawością odwiedzili „Dom do góry nogami”. Widząc kuchnię, lodówkę, łóżko czy samochód do "góry nogami", a w dodatku wszystko pod skosem, mózg podpowiada nam, że to niemożliwe. Kolejną atrakcją były olbrzymie dinozaury. Największy dinozaur – brachiozaur – mierzy ponad 8 metrów – wywarł na uczniach ogromne wrażenie. Każdy miał możliwość przeczytania ciekawostek o tych prehistorycznych zwierzętach. Tuż obok dinozaurów uczniowie dojrzeli owady KING SIZE. Mogli spojrzeć prosto w oczy biedronce, pchle ludzkiej, jelonkowi rogaczowi. Patrząc w górę zobaczyli czułki mrówki lub zderzyć się z ogromem rozmiarów roztocza kurzu domowego. Spacerując ścieżkami wśród drzew można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy na temat tych owadów. Najwięcej radości sprawił uczniom mały park linowy i zjazd na TYROLCE. Seans w kinie 6D oraz labirynt luster – to miejsca do świetnej zabawy. Dla chwili odpoczynku uczniowie wybrali się do Parku Miniatur. W jeden dzień uczniowie przenieśli się na sześć kontynentów i zobaczyli najbardziej spektakularne i niesamowite atrakcje każdego z nich! Zobaczyli prawdziwe perełki architektury światowej, zarówno te znane ze szklanego ekranu, jak i te, o których słyszeli. To był dzień pełen wrażeń !!!!! Na pewno zdobyte informacje przydadzą się w szkole lub zaspokoją własną ciekawość.