Odsłony: 199

1 czerwca miały miejsce Mistrzostwa Europy IKO Nakamura w Białymstoku, które przyciągnęły ponad 500 zawodników z 11 różnych krajów i 97 klubów karate. Wśród nich znalazła się nasza uczennica klasy VII, Amelia Skubij, która wywalczyła trzecie miejsce w kat.12-13 latków. Zawody odbyły się w atmosferze dużego zaangażowania i sportowej rywalizacji. Zawodnicy pokazali imponujące umiejętności i determinację w walce o mistrzostwo. Amelia Skubij zdobyła brązowy medal, co jest ogromnym osiągnięciem i dowodem jej ciężkiej pracy i poświęcenia w treningach. Mistrzostwa były świetną okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń z innymi zawodnikami z różnych krajów. Atmosfera była pełna pozytywnej energii i wzajemnego szacunku między uczestnikami. Gratulujemy Amelii Skubij jej sukcesu i życzymy jej dalszych osiągnięć w karate. Mistrzostwa Europy IKO Nakamura to niezapomniane wydarzenie, które z pewnością zostanie długo wspominane przez wszystkich uczestników.