Odsłony: 167

Tegoroczne święto społeczności szkolnej odbyło się w niebiańskiej atmosferze, z udziałem bóstw, które licznie zaszczyciły nas swą obecnością.
Uroczystość rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu i  głos zabrała Pani Dyrektor, przekazując życzenia oraz nagrody pracownikom szkoły. Po części oficjalnej scenę objął w posiadanie zacny Homer, opowiadając o edukacyjnych początkach świata.  Kiedy z chaosu wyłoniło się Pierwsze Bóstwo, ze smutkiem dostrzegło niewesołą sytuację w uczniowskiej edukacji. Powoływanie poszczególnych bóstw przyniosło jednak oczekiwany efekt i stopniowo zaprowadziło porządek w szkolnej rzeczywistości. Owacjom i wzruszeniom nie było końca.
Zgromadzona publiczność mogła zachwycać się wspaniałymi występami tanecznymi dziewcząt, podziwiać popisy sportowców, gorąco oklaskiwać Patrycję grającą na saksofonie, a przede wszystkim cieszyć się obecnością na wspólnej imprezie.

„Jakże nie płonąć w podzięce”…