Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

w Dąbrowie Górniczej

Font Size

Cpanel
Brak grafik

Dzień Dziecka 2019

1 VI 2019 r. Dzień Dziecka, czyli piknik rodzinny!

Międzynarodowe święto dzieci obchodziliśmy jak zwykle hucznie, a organizatorzy, czyli ZSP 1 wraz z Radą Rodziców zadbali o przeróżne niespodzianki. Znakomitym miejscem dla naszej zabawy okazał się Eurocamping, na terenie którego pojawił się dmuchany zamek oraz inne atrakcje.

 

Pani dyrektor serdecznie powitała przybyłych gości, przyjaciół szkoły i głównych bohaterów dnia, czyli wszystkie dzieci, i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego. Najpierw mogliśmy podziwiać taneczne popisy zarówno młodszych, jak i starszych uczniów, którzy zachwycili publiczność swą ekspresją i oryginalnymi strojami. Następnie wystąpili uczniowie kl. 0 i kl. Vb z własnymi przedstawieniami. Klasa II zaprezentowała się w spektaklu profilaktycznym pt. "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Na zakończenie części artystycznej nauczyciele chóralnie odśpiewali „Rzekę marzeń” i po otrzymaniu gromkich oklasków pani dyrektor zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy.

Ile atrakcji! Malowanie buziek, wesoły tor przeszkód czy dmuchany zamek? A może wspólna zumba na trawniku? Albo loteria fantowa? Jakie pyszne ciasta! Ooooo, przyjechała straż pożarna! Jedno jest pewne – tegoroczny Dzień Dziecka przeszedł do historii jako udana impreza. Dziękujemy wszystkim przyjaciołom szkoły za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia!

PROGRAMY REALIZOWANE PRZEZ

PRZEDSZKOLE NR 5

 

Jesteś tutaj: Home Galeria Dzień Dziecka 2019