Nasi uczniowie brali udział w  Ogólnopolskim Konkursie "Korzystam z OZE każdego dnia", który miał na celu promowanie korzystania z odnawialnych źródeł energii. W konkursie wzięli udział uczniowie z różnych szkół podstawowych z całej Polski. Jednym z uczestników konkursu był Fabian Dulewski z klasy V, który zajął II miejsce i otrzymał voucher o wartości 4000 zł ufundowany przez WP Energy Group. Jego praca wyróżniała się pomysłowością i oryginalnością, co zaskoczyło i zachwyciło jury. Pozostali uczestnicy konkursu także zostali nagrodzeni vocherami o wartości 1500 zł za swoje zaangażowanie i zaangażowanie w promowanie odnawialnych źródeł energii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za ich zaangażowanie, kreatywność i pasję, jaką włożyli w przygotowanie swoich prac. Dzięki nim możemy zauważyć, że młode pokolenie ma świadomość i troskę o naszą planetę oraz chęć zmiany na lepsze. Mamy nadzieję, że inicjatywy takie jak ten konkurs będą kontynuowane i będą inspiracją dla kolejnych pokoleń do działania na rzecz ochrony środowiska i promowania zrównoważonego rozwoju.