W Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Zielone zakątki Dąbrowy Górniczej",  wzięli udział uczniowie z różnych szkół podstawowych. Nasza szkoła również miała swoich reprezentantów, którzy odnieśli sukces. Fabian Dulewski z klasy V oraz Karol Hulbój z klasy IV zajęli I miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Ich prace plastyczne zachwyciły jury i zostały docenione nagrodą główną. Obaj chłopcy wykazali się kreatywnością i umiejętnościami plastycznymi, które zasłużyły na wyróżnienie. Dodatkowo, uczennica klasy VI, Oliwia Gęborska, otrzymała wyróżnienie za swój talent artystyczny i pomysłowość w interpretacji tematu konkursu. Gratulujemy naszym artystom sukcesów i życzymy dalszych inspiracji oraz twórczych osiągnięć w przyszłości.