Uczniowie klas V-VIII naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w wyjeździe do Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, aby obejrzeć sztukę pt. "Szatan z siódmej klasy". To wydarzenie było dla nas nie tylko formą kulturalnej edukacji, ale także świetną okazją do integracji i rozwijania zainteresowań artystycznych. Sztuka "Szatan z siódmej klasy", oparta na powieści autorstwa Kornela Makuszyńskiego, przeniosła nas w świat przygód siódmoklasisty, który zaskakuje swoją bystrością, poczuciem humoru i niezwykłą zdolnością do rozwiązywania tajemnic. Intrygująca fabuła, pełna zwrotów akcji oraz barwne postacie przykuły uwagę uczniów od pierwszych chwil spektaklu. Występ aktorów był na wysokim poziomie, co sprawiło, że emocje towarzyszyły nam przez cały czas trwania przedstawienia. Widowiskowe dekoracje i starannie dobrane kostiumy stworzyły niezapomnianą atmosferę, przenosząc nas w czasy opisywane w książce. Uczniowie z zachwytem obserwowali perypetie głównego bohatera, a niektóre zabawne dialogi wywołały gromkie śmiechy na widowni.