28 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wcześniej dzieci pod opieką wychowawców wykonały dekoracje – karnawałowe maski oraz kolorową fotobudkę.
Z powodu pandemii koronawirusa każda grupa bawiła się w swoich salach, ozdobionych balonikami,   serpentynami i wstążkami. Na bal przybyły księżniczki, wróżki, czarodziejki, Elsy z Krainy lodu, Czerwony Kapturek, Zorro, policjanci, piraci oraz wiele innych postaci z dziecięcych bajek. Bal rozpoczął wesoły pociąg złożony z dzieci. Tańce zaczęliśmy od boogie woogie, potem były Kaczuszki, Czekolada i inne karnawałowe rytmy. Dzieci ochoczo brały udział w licznych konkursach.  Uśmiechnięte buzie przedszkolaków są dowodem na to, że wszyscy  bawili się znakomicie!