Odsłony: 147

Dnia 17 czerwca w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy pokaz „Walabia” - żywa edukacja”. Niecodzienni goście, czyli płazy i gady, przybyli do naszej placówki, aby zaprezentować dzieciom swoje niezwykłe właściwości i zachowania. Pokaz rozpoczął się o godzinie 9:00 i trwał około godziny. Podczas prezentacji dzieci mogły obserwować różnorodne gatunki płazów i gadów, takie jak węże, jaszczurki czy żółwie. Dzieci miały również okazję dotknąć niektórych zwierząt i poczuć ich włos, łuskę czy skórę. Prowadzący pokazu opowiadali o życiu tych zwierząt, ich zwyczajach oraz sposobach obrony. Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki hojności Rady Rodziców, która sfinansowała całą prezentację. Dzięki nim dzieci mogły poznać świat płazów i gadów w sposób atrakcyjny i przystępny. Dzieci były bardzo zainteresowane prezentacją, zadawały wiele pytań i aktywnie uczestniczyły w pokazie. Była to niezapomniana lekcja przyrody, która na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję ponownie zaprosić takich nietypowych gości do naszego przedszkola.