26 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Tradycyjnie, po powitaniu wszystkich zebranych przez Panią Dyrektor, najstarsza grupa „Motylki” odtańczyła poloneza. Zerówkowicze bardzo się starali, bo to oni byli tymi, którzy na zawsze pożegnali przedszkolne mury.  Ich wiersze i piosenki były nawiązaniem do lat spędzonych w przedszkolu oraz do tego, co czeka ich po wakacjach – pierwszej klasy. Wszystkim towarzyszyło ogromne wzruszenie. Nasi najmłodsi - grupa „Biedronki” i „Żabki” - zaprezentowali wakacyjny repertuar i wprowadzili nas w letni czas. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Odbyła się sesja zdjęciowa i popłynęło wiele wakacyjnych życzeń oraz podziękowań za całoroczną pracę i zabawę.