Odsłony: 77

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Chłopaka. W grupie Biedronek  wszyscy chłopcy otrzymali z tej okazji Dyplomy Super Chłopaka, odznaki  i kolorowe książeczki  zakupione przez rodziców. Dzieci mogły wziąć udział w wesołej zabawie
z balonami oraz mini – zawodach sportowych. Było wesoło i kolorowo. W grupie Żabek dziewczęta wręczyły chłopakom niebieskie baloniki oraz złożyły życzenia,
 a następnie wszyscy wzięli udział w specjalnie przygotowanych na ten dzień grach
i zabawach. Dzieci otrzymały upominki zakupione przez rodziców. W grupie Motylków chłopcy, aby otrzymać upominki, musieli wykonać specjalne zadania. Wszyscy byli także przebrani – chłopcy w kapelusze i gustowne muchy w grochy,
a dziewczynki w żółte spódniczki. Były także upominki, które chłopcy oglądali
z ciekawością😊