W dniu 9 maja uczniowie klas I - III wybrali się do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie, aby wziąć udział w spektaklu pt. "Pipi Pończoszanka".  Spektakl "Pipi Pończoszanka" okazał się być niezwykle zabawną i pełną humoru historią o przygodach bohaterki o imieniu Pipi.  Aktorzy wcielający się w różne postaci porwali nas swoją grą aktorską i kreatywnością. Dodatkowo, scenografia i efekty specjalne sprawiły, że całe przedstawienie było bardzo efektowne i przyciągało uwagę nawet najbardziej rozkojarzonych widzów. Całe przedstawienie było niezapomnianym przeżyciem dla nas wszystkich i dało nam wiele radości i pozytywnych wrażeń. Dzięki takiemu wyjściu do teatru dzieci mogą nie tylko rozwijać swoją wyobraźnię, ale także zdobywać nowe doświadczenia i emocje.