W dniu 14 czerwca klasa II miała okazję uczestniczyć w ostatniej wycieczce w tym roku szkolnym. Tym razem wybraliśmy się do kina Helios w Dąbrowie Górniczej, aby obejrzeć film pt. "Istoty Fantastyczne". Film opowiada historię dziewczynki, która odkrywa, że posiada niezwykłą supermoc – może zobaczyć wyimaginowanych przyjaciół, których nikt inny nie może dostrzec. Dziewczynka postanawia wykorzystać tę zdolność dołączyć zapomniane Istoty fantastyczne z tymi, dla których są ważne. Wyrusza więc w magiczną przygodę, aby połączyć światy i pomóc istotom znaleźć swoje miejsce. Była to niezwykle emocjonująca i pełna przygód historia, która wciągnęła nas wszystkich od pierwszych chwil filmu. Efekty specjalne i fabuła sprawiły, że czuliśmy się jakbyśmy sami byli częścią tej magicznej podróży. Po seansie wszyscy byliśmy pełni zachwytu i wzruszenia. To był doskonały sposób na zakończenie roku szkolnego i wspólne spędzenie czasu razem jako klasa.