Czteroosobowa drużyna z klasy ósmej reprezentowała naszą szkołę na Konkursie Pierwszej Pomocy zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Baranowskiego w Sławkowie.
Udział w konkursie pozwolił nam zweryfikować naszą wiedzę teoretyczną oraz  praktyczne umiejętności w udzielaniu pomocy poszkodowanym. To była niezwykła przygoda a scenki dotyczące udzielania pierwszej pomocy zostały przygotowane z dużą starannością i profesjonalizmem. I chociaż nie zdobyliśmy miejsca na podium, wróciliśmy bogatsi o doświadczenie, wiedzę i nawiązaliśmy nowe znajomości.  Na zakończenie mogliśmy zobaczyć prawdziwy zespół ratowników w akcji udzielania pierwszej pomocy.

Organizatorom gratulujemy organizacji konkursu oraz dziękujemy za miłe przyjęcie.