Odsłony: 157

W dniu 18 czerwca, w ramach lekcji wychowania fizycznego, uczniowie klasy 7 postanowili wybrać się na wycieczkę rowerową. Naszym celem było malownicze miejsce - Pustynia Błędowska. Po zorganizowaniu sprzętu i przygotowaniu prowiantu, udaliśmy się na spotkanie z przygodą. Trasa była długa, ale atmosfera była fantastyczna. W trakcie jazdy mieliśmy okazję podziwiać piękne widoki  i cieszyć się ze wspólnej przygody. Pustynia Błędowska to magiczna i niezwykła przestrzeń która zapiera dech w piersiach. Piasek, słońce i niesamowite krajobrazy sprawiły, że wszyscy byliśmy zachwyceni. Wspólnie zrobiliśmy sobie zdjęcia, odpoczęliśmy oraz rozkoszowaliśmy się chwilą spokoju i ciszy. Po krótkim odpoczynku wróciliśmy na nasze rowery i ruszyliśmy w drogę powrotną. Mimo zmęczenia, wszyscy jesteśmy zgodni, że była to niezapomniana przygoda i warto było pokonać tę trasę. Wracając do szkoły, mieliśmy uśmiechy na twarzach. Była to nie tylko doskonała okazja do aktywności fizycznej, ale również do wspólnego spędzania czasu i budowania więzi wśród naszej klasy. Każdy z nas na pewno chętnie powtórzyłby tę przygodę jeszcze raz.